Praca - Details

Praca

Grupa budowlana Bürkle powstała przed 90 laty i jest obecnie średniej wielkości przedsiębiorstwem branży budowlanej z centralą w południowych Niemczech.

W naszych zakładach zlokalizowanych na terenie Niemiec i Polski zatrudniamy ponad 300 pracowników.
Oprócz budownictwa „do stanu surowego”, budownictwa „pod klucz” i działalnością deweloperską specjalizujemy się w produkcji prefabrykatów betonowych. W tej dziedzinie jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w Badenii-Wirtembergii

Do pracy w naszym zakładzie w Rakowicach Małych, 59-600 Lwówek Śląski szukamy osoby na stanowisko:

Stolarz / Cieśla Szalunkowy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i montaż szalunków
  • Inne prace ciesielski związane z produkcją prefabrykatów

Wymagania:

  • Wyksztalcenie zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie w pracach stolarskich lub ciesielskich
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudienia i wynagrodzenia
  • umowę o prace na czas nieokreślony

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

Bürkle Sp. z o.o., Rakowice Małe 17B 59-600 Lwówek Śląski, Tel. 75 782 4915

lub E-Mail: info@buerkle,pl

Zastzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.