Budujemy razem z pasją

 

Odpowiedzialność - Jakość - Uczciwość - Innowacyjność - Współpraca

Budujemy razem z pasją

Bürkle Sp. z o.o. powstała w 1995 roku w Rakowicach Małych pomiędzy Bolesławcem a Lwówkiem Śląskim (woj. dolnośląskie) i wchodzi w skład grupy przedsiębiorstw należących do rodziny Bürkle. Zakład macierzysty znajduje się w Fellbach w okolicach Stuttgartu.
Zakład w Rakowicach Małych - zatrudniający przeszło 100 osób - zlokalizowany jest na terenie dawnego przedsiębiorstwa „PREFABET”.
W produkcji opieramy się na blisko 80-letnim doświadczeniu zgromadzonym przez kolejne pokolenia rodziny Bürkle (patrz zakładkę Historia) i wykorzystywanym do dnia dzisiejszego w zakładach produkcyjnych w Fellbach koło Stuttgartu oraz w Rakowicach koło Bolesławca. Lata działalności na rynku niemieckim, wykorzystanie najnowszej wiedzy i technologii oraz kompetentna załoga stanowią gwarancję utrzymania najwyższych standardów jakości produkcji, solidności wykonania i terminowości.

Specjalizujemy się w produkcji prefabrykowanych:

- biegów schodowych,
- podestów, spoczników,
- balkonów,
- trybun sportowych i audytoryjnych,
- elementów małej architektury
- Beton-Aktiv-Decke.

Wytwarzane przez nas prefabrykaty charakteryzują się najwyższą precyzją wykonania przez co już w standardzie oferujemy prefabrykaty w tak zwanym „betonie architektonicznym” (betony o wysokiej gładkości powierzchni).
Uzyskaliśmy certyfikaty niemieckich, szwedzkich i norweskich instytucji certyfikujących pozwalających nam eksport naszych prefabrykatów również na te rynki. Tym samym prefabrykaty z Rakowic można spotkać nie tylko w Polsce ale także na niezwykle wymagających rynkach niemieckim i skandynawskim.
Produkując nie zapominamy o środowisku naturalnym, którego nienaruszalność jest dla nas tak samo ważna jak pozyskiwane z niego surowce do produkcji.

Copyright 2024    Bürkle Spolka z o.o.    Wszelkie prawa zastrzeżone.