News
bei Bürkle

 

Newsreader-PL

Aktualnosci

11 stycznia 2020r. upłynęło 25 lat od utworzenia firmy Bürkle Spółka z o.o. Rakowice.

W styczniu 1995 r. zatrudniono pierwszych 7 pracowników, których oddelegowano na szkolenie w siedzibie firmy w Fellbach-Schmiden. Podczas szkolenia nowi pracownicy zapoznali się z produkcją schodów prefabrykowanych wg systemu Bürkle. Szkolenie zespołu z Rakowic trwało do czerwca 1995 r., a na początku lipca 1995 r. rozpoczęto produkcję schodów w polskiej siedzibie firmy, w Rakowicach Małych.

W trakcie tych 25 lat liczba pracowników wzrosła do około 90 zatrudnionych. Poza produkcją elementów prefabrykowanych, w ciągu ostatnich 15 lat powstało również biuro projektowe, które wykonuje prace na potrzeby rynku polskiego i skandynawskiego oraz firm Bürkle w Fellbach i Meissen. O ile na początku produkowano jedynie niewielką ilość zwykłych schodów prostych oraz zabiegowych, to do chwili obecnej portfolio uległo znacznemu rozszerzeniu. Dzisiaj produkuje się najrozmaitsze schody różnego rodzaju o wysokim standardzie wykonania, częściowo w betonie architektonicznym lub z okładzinami terazzo wraz z balustradami. Produkuje się również balkony, balustrady, podesty, stropy aktywne i stopnie trybun.

W ciągu tych 25 lat historii naszej firmy udało nam się wraz z oddziałem Bürkle z Meissen objąć pozycję uznanego producenta schodów nie tylko na rynku Północnych i Wschodnich Niemiec, ale również w Polsce i Skandynawii.  Jako wiodący producent schodów w Polsce, będziemy również w przyszłości kontynuować nasz rozwój, aby w dłuższej perspektywie utrzymać dominującą pozycję.

Spółka Bürkle w Rakowicach serdecznie dziękuje wszystkim partnerom za wieloletnią lojalność i zaprasza do dalszej współpracy.

Wróć

Copyright 2024    Bürkle Spolka z o.o.    Wszelkie prawa zastrzeżone.