Bürkle
Balkony

 

 

Balkony

W nowoczesnym budownictwie balkony to jeden z najbardziej wyróżniających się elementów wpływających na urok i oryginalny wygląd budynku. Ich architektura oraz sposób wykonania mogą i powinny stanowić o estetyce całego budynku ale także, a może przede wszystkim oferować mieszkańcom dodatkową przestrzeń miłego oraz przyjemnego relaksu i wypoczynku. 

Dlatego balkony Bürkle wychodzą naprzeciw tej tendencji i są odpowiedzią na oczekiwania architektów i inwestorów pragnących poprzez odpowiednio uformowana bryłę balkonów podkreślić piękno obiektu oraz zapewnić przyszłym mieszkańcom dodatkowy komfort. 

Balkony Bürkle wykonywane są w tzw. betonach architektonicznych, w postaci od prostych płyt ze spadkiem, przez płyty z okołnieżowaniem i wewnętrznym systemem zbierania i odprowadzania wody deszczowej po wyrafinowane architektonicznie balkony z pełnymi lub częściowymi balustradami żelbetowymi często łączonymi na budowie z dodatkowymi elementami ze stali nierdzewnej czy szkła.

Wspólną cechą balkonów Bürkle jest sposób wykonania – pozwalający na pominięcie kosztownych prac docieplenia, dodatkowego jastrychu, okładziny i obróbek blacharskich a także kosztów przyszłych związanych z nieuchronnymi naprawami odpadających płytek, tynku czy przenikaniem wilgoci.
Połączenie najnowszych rozwiązań technicznych (np. łączniki termoizolacyjne itp.) oraz jakości wykonania Bürkle powodują, że nasze balkony wymagają co najwyżej pomalowania na zaprojektowany kolor, choć w wielu przypadkach inwestorzy pozostawiają je w naturalnym kolorze betonu.

Balkony, jak i pozostałe nasze wyroby wykonywane są wg indywidualnych projektów co powoduje, że nie krępuje nas określona, standardowa forma balkonów lecz oferujemy wykonanie balkonów zgodnie z wolą inwestora czy architekta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godz. od 7.15 do 15.30
Karolina Pajkiert
075/7824915 w. 235
+48 797 212 742
Małgorzata Krecińska
075/7824915 w. 221
Copyright 2024    Bürkle Spolka z o.o.    Wszelkie prawa zastrzeżone.